Evoplay

Evolve with Evoplay.

Evoplay – найбільша екосистема продуктових проектів, які пропонують прогресивні розробки та комплексні рішення для ігрової онлайн-індустрії

Тут ви знайдете безмежні можливості, яку б ви роль не хотіли зайняти — будь то розробка продуктів та технологій, дизайн ігор та кіберспортивних платформ, створення контенту, юриспруденція, маркетинг, AR/VR технології та багато іншого.

Evoplay охоплює широкий спектр напрямків, тому у нас обов'язково знайдеться роль, у якій ви можете себе реалізувати

#design

#marketing

#iGaming

#devops

#analytics

#legal

#product

#software

#customer_service

#QA

Evoplay

У нас величезний простір для кар'єрних можливостей та експериментів.

Наше головне завдання: поєднувати рішення та інноваційні технології — з бізнесами, які їх потребують, а натхненних співробітників — із цікавими завданнями у відповідних за амбіціями проектах та командах

Робіть кар'єру, про яку ви завжди мріяли. Від джуна до синьйора, від виконавця до CEO. Легко. Від розробника до копірайтера, від офіс-менеджера до маркетолога. Легко. Де ви бажаєте розвинути свої амбіції? Вибирайте напрямок, ми допоможемо вашій самореалізації.

Спорядимо широким і сучасним стеком технологій. Додамо складних та цікавих завдань, які будуть драйвувати. Забезпечимо командою найвищого рівня та надамо багато можливостей для кар'єрного зростання.

Ми стійкі у цьому нестійкому світі вже понад 18 років. Не бійтеся планувати своє майбутнє разом із нами

Evoplay

РОЗВИВАЙТЕ АМБІЦІЇ

Evoplay

ПРОКАЧУЙТЕ КОМПЕТЕНЦІЇ

Пишаємося сильними командами, які на 80% перебувають рівня middle+ і senior, людей захоплених своєю справою. Як тут не відповідати? Вчіться у найкращих. Діліться досвідом та знаннями.

У кожному проекті особливе середовище, корпоративна культура, яка дає можливість не лише прокачати знання, а й отримати визнання: стати спікером на конференціях або писати тематичний матеріал для ЗМІ.

Learning & Development команда з власною платформою для навчання дасть можливість прокачати свої компетенції як для новачків, так і для менеджерів-керівників

Evoplay Evoplay

Вакансии компании «EvoPlay»